Strona główna
   Nici PDO First Lift
   Nici PDO First Lift BARB
   Pilingi
   Toksyna botulinowa
   Roller
   Mezoterapia
   Lipoliza
   Wypełnianie bruzd
   i zmarszczek
   Radiesse
   Sculptra
   Mikrodermabrazja
   Laseroterapia
   Skleroterapia
   Teosyal Redensity


Dermatologia i medycyna estetycznaSzanowni Państwo,

Miło mi powitać Państwa na stronie Kamax Estetyka.

To właśnie dla Państwa udostępniliśmy Gabinet Medycyny Estetycznej, gdzie w przyjaznej i dyskretnej atmosferze uzyskacie profesjonalną konsultację medyczną oraz analizę skóry, a nasi lekarze doradzą i zaproponują zabiegi estetyczne dopasowane indywidualnie do Państwa potrzeb.

Naszym atutem jest zespół lekarzy których pasją jest medycyna estetyczna. Zespół lekarzy zajmuje się wykonywaniem usług medycyny estetycznej w pełnym zakresie i legitymuje się dyplomami ukończenia Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Stawiamy na profesjonalizm i dlatego nasz personel poprzez stały udział w szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą ciągle podnosi swoje kwalifikacje, a zdobyta tam wiedza i umiejętności pozwala nam jeszcze precyzyjniej odpowiedzieć na Państwa potrzeby i oczekiwania.
W naszym gabinecie szczególną uwagę zwracamy na przystępne i szczegółowe wyjaśnianie przyczyny problemu zdrowotnego lub estetycznego dobierając jednocześnie metody i przebieg procesu leczenia, a każdemu pacjentowi poświęcamy tyle czasu ile potrzebuje. Gwarantujemy najwyższą jakość i rzetelność usług, a poszanowanie dyskrecji oraz miła atmosfera zapewniamy, że warunki lokalowe Kamax Estetyka spełniają najsurowsze wymagania norm stawianych placówkom medycznym.

Serdecznie zapraszam do korzystania z naszych usług,
Sławomir Miłow
Prezes Zarządu
Kamax Estetyka
kom: +48 608 666 040

KAMAX ESTETYKA ©2011 | Medycyna i dermatologia estetyczna | Warszawa SYSTEM